• Młynek metalowy REMO Ying & Yang - 40 mm- 3 części

Motyw główny zawarty na młynku metalowym REMO Ying & Yang - 40 mm- 3 części jest symbolem antycznej równowagi przeciwnych sił.

Brak towaru
25.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Paczkomat InPost 15
Kurier DPD 16
Kurier DPD (Pobranie) 20
Paczkomat InPost (Pobranie) 20
Przesyłka Zagraniczna Kurier 150
Dostępność 0 szt.
Waga 0.05 kg
Zostaw telefon

Młynek metalowy REMO Ying & Yang - 40 mm- 3 części

 

Motyw główny zawarty na młynku metalowym REMO Ying & Yang - 40 mm- 3 części jest symbolem antycznej równowagi przeciwnych sił. Koncepcja yin i yang pochodzi z antycznej filozofii chińskiej i doskonale oddaje przesłanie i cel używania konopi. Aby lepiej wykorzystać właściwości oraz potencjał leczniczy i rekreacyjny suszu, niezbędne jest jego prawidłowe zmielenie. Wystające w górnym i środkowym elemencie młynka elementy tnące, precyzyjnie rozdrabniają materiał na pożądaną wielkość.

 

 

Mielenie suszu w tym młynku jest dziecinnie proste. Wystarczy włożyć porcję zioła do górnej części z wypustkami. Następnie przekręcamy zamkniętą obudową kilka razy i gotowe. Zapewnia to wydobycie odpowiedniego aromatu i intensywności z posiadanego suszu. Opada on w całości, bez żadnych strat do dolnej części, gdzie jest gotowy do użycia.  Zaopatrując się w młynek do suszu stajesz się profesjonalistą w skręcaniu. Własnoręczne przygotowanie jointów CBD daje sporo radości i pełną kontrolę nad tym, co i jak palisz.